מומחה במיילדות וגניקולוגיה
הפלות חוזרות והריון בסיכון גבוה

ניתוחים גינקולוגיים

תוכן עניינים

כמו בתחומי רפואה רבים, גם בגינקולוגיה יש מצבים הדורשים התערבות כירורגית. לעיתים לצורך בירור המצב הרפואי, ובמקרים אחרים לטובת טיפול ופתרון הבעיה. לפרופ' הוארד כרפ יותר מ-30 שנות ניסיון בגינקולוגיה ובמיילדות, ועד כה ערך כמות מרשימה של ניתוחים גינקולוגיים מוצלחים, לרבות ניתוחים קיסריים.

ניתוחים גינקולוגיים

פרופ' הוארד כרפ מבצע ניתוחים גינקולוגיים בשתי שיטות עיקריות:

לפרוסקופיה אבחנתית וטיפולית

מבט (סקופיה) אל תוך הבטן (לפרו). שיטה שמשמשת הן לאבחון בעיות גינקולוגיות וסיבות לאי-פריון (למשל אנדומטריוזיס או הידבקויות בחלל הרחם), והן לטיפול ולביצוע פעולות בחלל הבטן: הוצאת ציסטות מהשחלות ושרירנים (מיומות) מהרחם; כריתה מלאה או חלקית (בשל גידולים ממאירים או שפירים) של שחלות, רחם, וחצוצרות; גרידה ועוד.

ניתוחי לפרוסקופיה נקראים גם "ניתוחים זעיר פולשניים", בגלל החתכים הזעירים והמכשור האופטי הזעיר שמשמש לביצוע הפעולות. דרך חתכים באזור הטבור, ולאחר הרדמה כללית, מחדיר פרופ' כרפ צינור דקיק עם מצלמה, שמתעדת את חלל הבטן ומשדרת את הצילומים למסך. בנוסף מוחדר מכשור ניתוחי, המאפשר לבצע את הפעולות הכירורגיות הנדרשות – והכול תוך צפייה במסך.

היסטרוסקופיה אבחנתית וטיפולית

שיטה זעיר פולשנית נוספת לפתרון בעיות גינקולוגיות בתוך חלל הרחם, רק שהפעם הגישה היא דרך הנרתיק וצוואר הרחם (סקופיה = מבט, היסטרו = רחם). פרופ' כרפ בוחר בדרך זו, לצורך בירור גורמים לאי-פריון, כריתה של פוליפים ושרירנים תוך-רחמיים, הפחתה של דימומים לא סדירים וקשים, הסרת מחיצות או הידבקויות בתוך הרחם, החדרת אמצעי מניעה קבוע ועוד.

ניתוחים היסטרוסקופיים מבוצעים ללא הרדמה במסגרת אשפוז במחלקת נשים או אשפוז יום. שעות ספורות לאחר הפעולה, המטופלת משתחררת לביתה וחוזרת לשגרה.

מומחה עולמי לניתוחים גינקולוגיים

הידע והניסיון שצבר, קנו לפרופ' הוארד כרפ מוניטין ברחבי העולם. נשים מהארץ ומחו"ל מגיעות אליו, כדי לקבל מענה ניתוחי ברמה הגבוהה ביותר – הן במרפאתו הפרטית שבהרצליה מדיקל סנטר (מוכרת ע"י כל קופות החולים וחברות הביטוח הפרטיות), והן במרכז הרפואי שיבא תל השומר, שם הוא משמש כרופא בכיר וכאחראי על המרפאה להפלות חוזרות.

צרי קשר עם פרופ' הוארד כרפ

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 052-2533073
דילוג לתוכן