מומחה במיילדות וגניקולוגיה
הפלות חוזרות והריון בסיכון גבוה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
 
 
 
 
 
 
073-7600084
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

גינקולוגיה

 
ענף הגינקולוגיה בעולם הרפואה מקיף את כל הקשור לרפואת נשים, בדגש על מצבים ומחלות של אברי הרבייה הנשיים. תחום זה הפך לתחום התמחות ספציפי, בשל העובדה הברורה: לגוף האישה יש מאפיינים אנטומיים הייחודיים רק לו כמו המחזור החודשי, ההיריון והלידה. על התחום אמונים הגינקולוגים, הנקראים גם רופאי נשים.
 

3 בדיקות גינקולוגיות בסיסיות שעורך הגינקולוג:

 
  • בדיקה גינקולוגית ידנית – אבחון צורת השחלות והרחם ואיתור גושים באזור, באמצעות הכנסת שתי אצבעות מכוסות כפפה משומנת אל תוך הנרתיק ולחיצה על החלק התחתון של הבטן עם היד השנייה.

  • סקירת אולטרה-סאונד של איברי הרבייה הפנימיים – בדיקת אולטרה-סאונד וגינלי מאפשרת לבצע סקירה מעמיקה של תקינות איברי האגן, כולל צוואר הרחם והרחם, החצוצרות והשחלות. אין צורך בהכנה מיוחדת לקראת הבדיקה.

  • בדיקת משטח פאפ (PAP) – לקיחת דגימה מצוואר הרחם ודגימה של הפרשות נרתיקיות, הנבחנות תחת מיקרוסקופ לצורך איתור סרטן הרחם על סוגיו עוד לפני התפשטותו.
 

מומחיות בגינקולוגיה וביילוד – מה זה כולל?

 
על רופאים המבקשים להתמחות בתחומים אלה, לעבור תוכנית התמחות של 6 שנים. 4 וחצי שנים מתוכן כרוכות בלימודי חובה של יילוד (שנה וחצי), גינקולוגיה (שנה) ופריון (חצי שנה). שנה נוספת מוקדשת להרחבה בתחומים משלימים כמו אולטרה-סאונד, הפריה חוץ גופית, גנטיקה רפואית ועוד. שאר התקופה מוקדש למדעי היסוד.
 

פרופ' הוארד כרפ – מומחה עולמי לגינקולוגיה

 
כבר יותר מ-30 שנה שפרופ' כרפ עוסק בתחום הגינקולוגיה על גווניו השונים, לרבות: אבחון וטיפול בהיריון בסיכון, הפלות חוזרות טבעיות וטיפולי פוריות עבור נשים וזוגות מישראל ומחו"ל. הוא מבצע את שלל הבדיקות הקיימות, כולל בדיקות סקר ובדיקות תקופתיות, ועורך ניתוחים גינקולוגיים וקיסריים לפי הצורך. הודות לתרומתו לענף הגינקולוגיה, קיבל תואר של כבוד (FRCOG) מטעם איגוד הגינקולוגים באנגליה (Royal College of Obstetricians & Gynecologists).
 
מרפאתו של פרופ' כרפ ממוקמת בהרצליה מדיקל סנטר ומוכרת להחזרים ע"י קופות החולים וחברות הביטוח הפרטיות. צרי קשר לקביעת תור: 073-7600084.
 
פרופסור הוארד כרפ מומחה לגניקולוגיה